X
تبلیغات
زولا

Morgan le Fay

جمعه 22 تیر 1397 ساعت 02:08

آره پدر عزیزم.اینجوریاست!

نحوه ی اعتراضات من توی خونه به گفته ی بابا خیلی هوشمندانه س.مثلا اینکه امروز موقع ناهار هلن داشت درمورد خودکشی کردن یه پسری حرف میزد که خودشو از روی یه پل انداخته بود پایین.بعد بابا مسخره کرد و خندید و گفت چرا از روی اون پل آخه؟وقتی احتمال زنده موندنش هست؟و چون اون پل توی روستای مادرم اینا بود و طبیعتا من و مامان بیشتر باهاش آشنایی داشتیم هر دومون گفتیم که نه اینطور نیست.و من ادامه دادم جریان آب تا حدی قویه از طرفی فشار اولیه ی ناشی از برخورد آب شوک وحشتناکی به تمام اعضا و جوارح میده.شنا هم ممکن بود بلد نباشه و بره توی عمق آب چون خیلی عمیقه.و با توجه به اینکه میگن دو روزه دارن دنبالش میگردن پس قطعا مُرده! تازه ، تخته سنگ های زیاد و بزرگ و با زوایای تیزی هم داره و احتمال تیکه خورده شدن بدنش یه جورایی پنجاه پنجاهه! بعدش سکوت کردم و مشغول خوردن ناهارم شدم و بابا رو در حالی که از حجم اطلاعات مربوط به خودکشی که از اون پل در اختیار داشتم، چشماش گرد شده بود، تنها گذاشتم.اما کم نیورد و ادامه داد ، خب اینهمه راه ، چرا یه جور دیگه خودشو نکشت؟و دوباره من پر شور تر از قبل ، و با یک صدم ثانیه پس از منعقد شدن کلامش ادامه دادم که ، چجوری خودشو میکشت؟بهترین راه همین آب و پل بود.یه لحظه س.یا میترکی از درون و گاها بیرون و یا چند دقیقه ای کامل خفه میشی.تیغ درد و سوزش بدی داره و وسط راه سخته ادامه دادنش و چاقو هم بخوای بزنی نمیتونی.چون اینقدر درد داره که تا ربع شکمت بیشتر جرئت نداری و زورشو نداری حتی و نمیتونی خودت فرو کنی.کُلت هم که به راحتی گیر نمیاد و اگه هم گیر بیاد جرئت وحشتناکی میخواد و بیشتر به جنون آنی احتیاج داره مثه خود سوزی نه خودکشی های این چنینی که اغلب ناشی از افسردگی های طولانی مدته.از طرفی اطمینان حاصل پیدا کردن فقط وقتیه که بدونی باید تو زاویه ی چهل و پنج درجه از دهنت شلیک کنی تا مغزت بپاچه و کمتر کسی به این نکته توجه داره اون لحظه و صداش هم زیاده و ممکنه تا از دست رفتن اون مقدار خون و آسیب بافتی برسوننت بیمارستان.قرص هم که مسخره ترین راهه دیگه الان و احتمال زنده موندن زیاده توش.الان بهترین راهِ خودکشی  همین آب و یا گازه.
بعدم لبخند دلربانه ای زدم و بشقابمو بلند کردم و چیدم توی ظرفشویی و مودبانه تشکر کردم بابت غذا و کاملا شیک رفتم توی اتاقم و پدرم در همین حین به طرز آرومی گفت ، متوجه شدی؟خیلی جالبه این دختر.و پچ پچ هاش با مامان شروع شد !

نظرات (2)
+ صبا [ ایران ] http://easternwind.blogsky.com
امپول پتاسیم کلراید
مرسی خیلی ذوق کردم و خوش حال شدم منم وبلاگ تو رو چند وقتی هست میخونم. یک پست گذاشته بودی درباره اینکه نحوه اشناییت با یک نفر این بود که اون گفت چه جالب هم سنیم. حالا دوباره تکرار شد چه جالب همسنیم.
به نظرم خودم اصلا انسان با کیفیتی نیستم خیلی زندگی معمول و مزخرفی هم دارم. راستش خودم تا حالا هیچ کاری نکردم که شون بدم چقدر میتونم، چقدر پتانسیل دارم.

Who run the world girls
شنبه 23 تیر 1397 ساعت 00:29
پاسخ:
اسم آمپوله رو هم اومدی گفتی :)) عالی ایی ینی!
بعد میدونی این به تنهایی جواب نمیده ، یا باید دوز بالاشو مصرف کنی یا اینکه با یه چیزی قاتی ش کنی که سدیمو بزنه بالا احتمالا و یقرا فاتحه مع الصلوات :))
یکی از اصول اولیه ی انسانی اینه که اگه از روش مصرف یا اسم دارویی مطلعی که یک درصد ممکنه کسی بره و خودسر مصرفش کنه اینه که به زبون نیاریش :))) و من و تو معرکه ایم ! میان دستگیرم میکنن پس فردا.

در مورد اون پست هم الان یادم اومد.آره.هم انجمنی م بود اون موقع این دوستم.الانم هم رشته ایمه :))
و من از قبلش متوجه شده بودم که هم سنیم.برای همین میگم خیلی دختر با کیفیتی هستی.مهم نیست زندگی هامون چقدر معمولی و مزخرف و تکراری و حبس کننده ست ، مهم درونته و چیزایی که میدونی.که تو رو متمایز میکنه :)
و به وقتش اون میزان پتانسیل درونی ت رو متوجه میشی.برای همین دلم میخواست دوستم میبودی تا ازت یاد بگیرم یه چیزایی رو
+ صبا [ ایران ] http://easternwind.blogsky.com/
فکر کردم فقط من درباره تمام احتمالات خودکشی اینطوری فکر میکنم
راستش چند وقت قبل یک داروی تزریقی پیدا کرده بودم که به محض تزریق سکته قلبی میکنی
جمعه 22 تیر 1397 ساعت 10:16
پاسخ:
از خوبی های گه گاه دنیای مجازی پیدا کردن همین وجه اشتراکات با دیگر موجوداته :))
آره اینجور چیزا هست، سیانور حتی مثلا! ولی خب دم دستی نیست! دیگه کسی که میخواد خودشو بکشه و روانیِ حاد و با برنامه نباشه ترجیح میده با چیزای به حالت معمول ممکن این کارو انجام بده
راستی صبا من وبلاگ تو رو میخوندم‌.به نظرم خیلی انسان با کیفیتی هستی.خوشحالم از وجودت توی دنیا.و اگه بخوایم جنسیتی ش کنیم که زیاد اهلش نیستم ، خوشحال ترم که دختری :)) یکی به نفع دخترا :دی
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک : عدم نمایش ایمیل بعد از درج
وب/وبلاگ :